Velikost držáku 55-105 cm / 95-185 cm
Počet kusů na paletě
EAN kód 8594005009097 / 8594005009103
Číslo výrobku 008295 / 008294
Koupit v e-shopu
Prodejna ve Vašem okolí

FLORIA Držák truhlíku na parapetu

Unikátně jednoduchý a účinný systém, jak zajistit rozkvetlé květiny společně s truhlíkem před možným pádem. Bohaté závěsy květů často převracejí nakvetlé truhlíky z parapetu na zem, a tím dochází k jejich poškození. Držák udrží truhlík na parapetu za každého počasí a zabrání možným škodám na rostlinách i majetku.

  • nevyžaduje žádné vrtání a šroubování do okenních rámů nebo ostění
  • bez poškození omítek a okenních rámů
  • účinně zabraňuje pádu truhlíku na zem
  • je univerzální pro každý typ a velikost truhlíku
  • v nabídce ve 2 velikostech, pro šíři okenních výklenků 55 – 105 cm a 95 – 185 cm

Použití je snadné

Nádherné převisy můškátů nebo surfinií jsou v určité fázi růstu tak těžké, že mají tendenci převracet truhlík na parapetu, zejména když se k tomu ještě přidá silnější vítr, máte pádem poškozené nejen rostliny ale také i truhlík. Abyste mohli pěstovat balkonové rostliny zcela bez obav, doporučujeme použít k truhlíkům ještě speciální teleskopický držák truhlíku. Skutečně funguje a pro jeho umístění nepotřebujeme vrtat, řezat ani jinak zasahovat do okenního rámu a ostění. S uchycením si poradí jednoduše a rychle každý z nás.

Jak držák umístit

Držák položte na osázený truhlík na jeho vrchní stranu mezi okno a truhlík. Ideálně po výsadbě, dokud jsou rostliny drobné. Teleskopickou tyč roztáhněte a přitáhněte 2 šroubky pomocí přiloženého imbus klíče. Dotažení a bezpečné zajištění truhlíku na parapetu dokončíte pootáčení tyče až dojde k úplnému rozepření držáku o ostění okenního výklenku. Plastové patky na koncích vám fasádu nepoškodí. Držák lze použít pro upevnění většiny truhlíků, které se na trhu podávají. Takto zabezpečený a nakvetlý truhlík nám nespadne a bude nám ozdobou od jara až do podzimu. A na závěr už nám skutečně zůstane jen úkol nejpříjemnější: těšit se z nádherných bohatých převisů kvetoucích.